خدمات و سرویس های دژار

برای ما تنها خوب بودن کافی نیستواحد اجرایی

عمده فعالیتهای این شرکت در راستای اجرای سقف عرشه فولادی انواع ساختمانها با کاربری های مختلف اعم از تجاری اداری ، برجهای مسکونی ، شهرک سازی ،هتل ، سوله و ... میباشد.

واحد تولید و کنترل کیفیت

این شرکت با بکارگیری از تکنسین وکارشناسان مجرب در تمامی مراحل تولید و بسته بندی آماده ارائه محصولی باکیفیت و استاندارد به مشتریان محترم میباشد.

واحد فنی

طراحی و محاسبات

بخش خدمات مهندسی : دژار طاق افراز با بهره گیری ازمهندسین محاسب با تجربه و حرفه ای اقدام به ارائه خدمات فنی و مهندسی در بخش های زیر می نماید:در زمینه محاسبات و طراحی  شرکت دژار اقدام به تهیه نرم افزار طراحی سقف های عرشه فولادی METAL DECK به نام MCD نموده که منطبق بر آئین نامه ایران وآمریکا می باشد.همانطور که می دانیم نرم افزارهای طراحی مانندETABS,SAP,….. فقط توزیع بار را در سقف های کامپوزیت وعرشه فولادی انجام داده وتیرهای سقف را طراحی می کنند،ولی برای طراحی خود سقف واجزای آن نیاز به نرم افزار جانبی دیگری می باشد که این شرکت اقدام به تهیه این نرم افزار نموده و در پروژه ها اقدام به طراحی سقف های عرشه فولادی می نماید وهمچنین پروژه های ارجاع شده  را مجددا براساس سیستم سقف عرشه فولادی محاسبه کرده و سازه را بصورت کاملا بهینه طراحی و سبک سازی می کنند و در قالب یک طرح بهینه به کارفرما ارائه می دهند.